Українська модель змусила діджея в США вимкнути Тіматі і поставила на місце жінку, яка назвала її росіянкою

Українська модель Аліна Байкова, яка зараз проживає у США, нещодавно відвідала вечірку та провела там справжній фурор. Ні, мова піде не про одяг чи макіяж дівчини, а саме поведінку.

Під час вечірки діджей ввімкнув пісні Тіматі – російського співака, який активно підтримує політику путіна та виступає за проведення війни в Україні.

Я була на пляжі, де музика грає, діджей почав грати і спочатку поставив пісню, яка “Распутін, розпутін” щось таке. А мене ще запросили на пляжі побути як VIP. Я думаю, некрасиво якось. Потім вони поставили Welcome To St. Tropez Timat Я підходжу і кажу: “Всі ви… Ви вже одну пісню поставили, гаразд. Тіматі – це російський співак. Ну його не можна грати!

Це вже не вперше дівчина повинна відстоювати свої права як українка, адже деякі колеги по роботі та фанати думають, що Аліна – росіянка.

Я зайшла купити окуляри і жінка стоїть, вона англійською не говорила, але дочку їй переклала. І вона стоїть і каже: “О, ти, така гарна, ти російська напевно”. І, знаєте, мене це так розлютило. що вони це сказали, як би на підтримку росіян. Мене як понесло. Я кажу, яка російська, подивіться на мене! У мене тут спин, там написано Stend with Ukraine. Як таке може бути?

Переглянути інтерв’ю з Аліною Ви можете тут:

Зараз дівчина всіляко намагається підтримати Україну та залучити до цього також світ. Навіть, якщо задля цього потрібно порушити правила.

На початку червня 2022 року відбувся 75-ий Каннський кінофестиваль, серед гостей була також Аліна. Дівчина потайки пронесла невеликий прапорець України, хоча це було суворо заборонено організаторами.

Я неймовірно пишаюся тим, як я з’явилася на ній, як її пройшла. До своєї яскраво-рожевої сукні я прикріпила жовто-блакитну стрічку, а в руках тримала мініатюрний прапор України. Але чого це вартувало. 

Цей прапорець я обережно склала і сховала у ліф сукні, оскільки виходити на червону доріжку з українською символікою було заборонено. І ось, уже наближаючись до фінішної прямої, вийняла прапорець. Я довго наважувалася на цей крок, але розуміла, що маю максимально використати свою популярність і свій голос на підтримку України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.