Цієї ночі російський Бєлгород дізнався що таке вiйна: потужні вибyхи, зaгиблiй порaнeні, знищeні будинки … Фото і відео

У місті Бєлгород (РФ) вночі неділі, 3 липня, було зафіксовано “хлопки” та “гучні звуки”. Жителі чули кілька вибухів, внаслідок яких один приватний будинок охопила велика пожежа та ще в деяких вилетіли вікна.

Фото й відео з місця подій опублікувала низка російських Telegram-каналів. Незабаром з’явилося підтвердження інформації від губернатора Бєлгородської області В’ячеслава Гладкова, який заявив про трьох загиблих і чотирьох постраждалих (щоб подивитися фото та відео, доскролльте до кінця сторінки).

За його словами, після “серії гучних вибухів” у місті є часткові руйнування 11 багатоквартирних будинків вулицями Маяковського, Мічуріна, Чумичова, Попова та Павлова. А також нібито не менше 39 приватних житлових будинків за Маяковським, Поповим, Павловим – п’ять із них зруйновані повністю.

Вночі 3 липня у Бєлгороді чули вибухи.

Також він повідомив, що внаслідок НП троє людей загинули, ще четверо травмувалися. Двох постраждалих забрали до лікарні: чоловіка й дитину 10 років.

Губернатор області назвав вибухи "гучними звуками".

Губернатор стверджував, що чоловік перебуває у тяжкому стані. Інші двоє людей були оглянуті на місці.

Росіяни заявили про постраждалих.

“Буде здійснено подомовий та поквартирний обхід із метою фіксації руйнувань. Сьогодні підрядні організації проведуть усі необхідні виміри й почнуть відновлювальні роботи. Зніматиму з контролю житлові будинки лише тоді, коли буде отримано розписку від мешканців, що все відновлено і претензій до якості немає”, – повідомив чиновник, запевнивши росіян, що всю необхідну допомогу їм нададуть.

У Бєлгороді знову "хлопки", після них спалахнув будинок.

За заявою Гладкова, достовірно невідомо, що трапилося в Бєлгороді, проте він вважає, нібито спрацювала протиповітряна оборона, яка “збила кілька снарядів, що прилетіли”. Також після серії “хлопків” на вулиці Маяковського, 23 спалахнув приватний будинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.