Випробовування для найуважніших і пильних

Тести в картинках дуже розвивають увагу. Їх вчені рекомендують проходити заради розвитку вашого мозку.

Пропонуємо не витрачати багато часу і відразу перейти до розв’язування завдань!

1. Для розминки очей вам необхідно знайти серед дробу  ¼  дріб ½. Враховуємо, що дуже уважним на це завдання потрібно не більше 10 секунд. Сподіваємось, ви впораєтесь ще швидше.

2. Тепер за хвилину знайдіть всі дев’ятки, які заховані на цій картинці. На перший погляд, може здатися,  що тут немає дев’яток або вона лиш одна, але обидва варіанти неправильні. Подумайте добре!

3. У наступному завданні пропонуємо довгий ряд чисел з 1 по 54 де потрібно зрозуміти, яке число пропущено. Той, хто дуже пильний впорається за 10 секунд. Скільки часу знадобиться вам?

Підказки до завдань:

1. Спочатку здається, що на картинці зображені лише одиниці та четвірки. Але якщо уважно переглянути зображення, то 1/2 обов’язково знайдеться майже в самому низу по центру. За скільки секунд вам вдалося розв’язати це завдання?

2. Уважна людина швидко знайде серед великої кількості вісімок «9» у середині другого ряду. Але чи все так просто? Адже у фразі “у вас є 60 секунд” теж сховалася дев’ятка, хай і перевернута. А третя дев’ятка просто написана прописом у самому низу. Виходить, що тут є відразу 3 дев’ятки на зображенні. Ось так ось!

3. Виявити, що у ряді чисел пропущено «11», не складе величезної праці. Але багато хто після цього вважає завдання виконаним і не бачать на картинці каверзи. Хоча, якщо переглянути все зображення, то виявиться, що немає і числа «32».

Сподіваємось ці картинки з завданнями допомогли вашому мозку трішки пробудитися!

Чи любите ви виконувати такі завдання?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.