У Туреччині зажадали від готелів скасувати всі броні російських туристів та вигнати росіян

Турецький представник найбільшого європейського туроператора TUI Tantur вимагає від готелів скасувати бронювання російських гостей, повідомив Турпром.

Туроператор TUI не обмежився тим, що заявив про припинення своєї роботи у Росії. Його представник у Туреччині – компанія TUI Tantur, що займається обслуговуванням туристів, зажадала від готелів скасувати бронювання російських туристів. Про це написала турецька газета Turizmgazetesi, пославшись на лист TUI, отриманий редакцією.

Судячи з публікації, туроператори зі станів Балтії, які посилають до Туреччини туристів через турецьку компанію TUI Tantur, поставили їй ультиматум, щоб готелі, в які їдуть прибалти, не селили росіян. Причому це було зроблено в ультимативній формі. Незважаючи на те, що масштаб поставок туристів з Росії та Прибалтики явно не можна порівняти, компанія все ж таки піддалася. Після цього турецька TUI Tantur, що приймає туристів, розіслала в готелі листа з вимогою не селити росіян, де відпочивають прибалти. Більше того, у турецькій компанії TUI Tantur було закрито російський відділ, звідки співробітників було звільнено, а їхні комп’ютери заблоковано

Зазначимо, TUI Tantur працює на прибалтійському ринку з такими туроператорами як TI Travel LLC, TI Baltics SIA та Borublita.

Поки що ці правила діють до 31 травня, але далі їх загрожують продовжувати щомісяця не пізніше 20 числа місяця, що закінчується.

Нагадаємо, що раніше турецькі готельєри назвали ці заяви «расистським туристичним божевіллям». Оператори цитують листи, які стали приходити до них із Європи: «Якщо до вас у готель приїдуть росіяни, ми не приїдемо, якщо побачимо росіян, то бойкотуватимемо ваш готель. А ще напишемо друзям у Німеччині та скажемо не їздіть! Напишіть, що ви на українській стороні, інакше ми не повернемося до вас».

Готелі готові не піддаватися шантажу, ігноруючи такі погрози. Своїм колегам вони радять не піддаватись на провокації – заявляють вони на сторінках туристичної преси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.